wtorek, 13 sierpnia 2013

Rozdział 8

~Angie~

Czekaliśmy w domu jeszcze tylko na Martine jedynie jeszcze tylko ona tego nie wiedziała . Gdy weszła ugięły mi się nogi i nie wiedziałam zbytnio jak to powiedzieć . Trochę było to dla mnie stresujące, ponieważ i ja i moi bliscy, żyli całe życie w takim błędzie . No wiec tak :
-Pablo mi się dziś oświadczył 
Dziewczyny do mnie podbiegły i zaczęły mnie przytulać, Fran tak samo mi pogratulował jedynie German jakoś zbladł i powiedział mi jedynie oschłe "Gratuluje" po czym poszedł do kuchni, no cóż


~Martina~

Leżałam na łóżku i nie mogłam zasnąć. Nagle ktoś zapukał do mnie do okna . Był to Jorge. Otworzyłam mu drzwi z balkonu . I sie po prostu do niego mocno przytuliłam .
Potem wyjaśniłam mu całą sytuacje dlaczego musiałam tak szybko iść do domu i w ogóle .Cieszyłam się,że przyszedł do mnie dużo mi dało jego wsparcie. Po jakimś czasie zapomnieliśmy o całym bożym świecie i zaczęliśmy się namiętnie całować .Nagle usłyszałam na korytarzu kroki zmierzające do mojego pokoju .Jorge szybko wybiegł na balkon i schował sie w przyciemnionym koncie. Do pokoju wszedł mój tato . Chciał zobaczyć czemu się jeszcze świeci światło w moim pokoju . Zaczęłam coś wymyślać. I w końcu sobie wyszedł. Jorge wszedł z powrotem do mojego pokoju i zaczęliśmy śmiać. . Rano wstałam, zjadłam śniadanie i się ubrałam W kuchni trochę mnie to zdziwiło, bo siedziała Lodo. Ale w sumie nic dziwnego w końcu Francisco siedział razem z nią.


~Francisco~ 
(trochę wcześniej temu)
Lodo wczoraj namawiała mnie, żebym zapisał się do studio i po jakimś czasie jej wymiękłem więc sie zapisałem,ale jedynie, żeby tańczyć i grać na różnych instrumentach . Umówiłem sie z nią, że będziemy razem chodzić do szkoły. Ona się zgodziła . Więc, gdy wstałem szybko się ubrałem i zszedłem na dół . Nagle zadzwonił dzwonek do drzwi była to oczywiści Lodovica. Zaprosiłem ją do środka i usiadłem przy stole,aby zjeść śniadanie. Nagle na dół zeszła Martina, a zaraz za nią Mercedes obie były na początku dość zdziwione,ale po jakimś czasie im przeszło .Usiadły kolo nas . Mechi zaczęła jeść śniadanie a Tini po prostu z nami rozmawiała:
-No to jak Fran do szkoły nie idziecie czy jak, że do Ciebie Lodo przyszła - zapytała
-Nie po prostu od dziś  będziemy razem chodzili do studio - odpowiedziała za mnie
-No, ale jak to przecież ty chodziłeś do normalnej szkoły - odparła zdziwiona Mercedes 
-No tak ale po namowie Lodo zapisałem się do studio. Tato się zgodził . Wytłumaczyłem siostrą .Szybko zjadłem śniadanie i poszliśmy wraz też z moimi siostrzyczkami do studio .Dziewczyny poszły razem na zajęcia śpiewu, a ja gdyż nie śpiewam poszedłem do Beto i zacząłem z nim trochę grać na różnych instrumentach.

~Lodo~

Na zajęciach u Angie ((bo już mogła wrócić po wypadku do pracy)) robiliśmy różne ćwiczenia na głos . A na sam koniec zaśpiewałam wraz z Martiną ."Veo veo"


Veo, Veo qué ves?
Todo depende de que quieras ver
Piensalo bien antes de actuar
si ten amoras te puedes lastimar

Oye, escúchame bien
Respira y deja de temblar cual papel
Si crees que sí
vuelve a intentar
y no te rindas
ni por casualidad


 Po zajęciach do naszej klasy wszedł Francisco:
-Nie miałabyś może ochoty iść po zajęciach na spacer ? -zapytał nieśmiało
-Pewnie - szybko się zgodziłam i go przytuliłam . A potem poszliśmy na zajęcia z Gregorio.


~Jorge ~

To jak Tini śpiewała z Lodo bardzo mi się spodobało . Tini ma taki czysty i ciepły głos . Muszę ją zabrać do Resto Bandu, musi zaśpiewać przed wszystkimi, żeby każdy wiedział jak ona pięknie śpiewa . Gdy zajęcia się skończyły  w sali została tylko Lodovica i przyszedł do niej Francisco nie chciałem im przeszkadzać i wyszedłem z klasy przy okazji poszedłem porozmawiać z Tini :
-Hej Tini 
-O, Jorge hej 
-Masz jeszcze jakieś zajęcia ? - zapytałem 
-No tak mam jeszcze z Gregorio i tyle, ale przecież my mamy razem te zajęcia . Powinieneś to chyba akurat wiedzieć - powiedziała i zaśmiała się cicho . No w sumie to była prawda . Trochę chyba tępego z siebie zrobiłem przed  nią, ale cóż poradzić 
-No tak - powiedziałem i wyruszyłem za nią do klasy . 


 ~Martina ~

Heh ... Jorge robi się taki słodki kiedy już sam nie wie co ma powiedzieć. Dobra nie chcę zbytnio marzyć na zajęciach, bo Gregorio mnie chyba za drzwi wyrzuci. Na zajęciach powtarzaliśmy kroki, które ostatnio si nauczyliśmy oraz uczyliśmy się też nowych . Lekcja minęła pomyślnie. Po niej poszłam wraz z Jorge , Lodo, Candelarią i chłopakami do Resto Bandu .Siedzieliśmy przy stoliku, gdy nagle Jorge powiedział, że zaraz wróci i gdzieś znikł .Nagle zadzwonił do mnie telefon była to Angie by zapytać kiedy wrócę do domu ,jednak nie bardzo ją rozumiałam. Miałam bardzo słaby sygnał ,w poszukiwaniu sygnału chciałam wyjść na dwór . Gdy wychodziłam jakiś chłopak potrącił mnie drzwiami w drzwi przewróciłam się . Od pomógł mi wstać i powiedział :
-Strasznie przepraszam nie zauważyłem cie 
Na co ja zdenerwowana powiedziałam :
-Patrz może lepiej jak idziesz i bardziej uważaj,a nie - strasznie się wkurzyłam, ponieważ walnęłam się w głowę i mnie trochę bolała,ale po chwili na szczęście przestało mnie już boleć . 
-Dobrze, dobrze bardzo przepraszam . A tak w ogóle to jestem Pablo .
-Okej . - i tak trochę zdenerwowana dodałam - a ja Martina, ale muszę już iść .I poszłam do stolika przy którym wcześniej siedziałam z przyjaciółmi .Po chwili Jorge wrócił i powiedział, że ma dla mnie niespodziankę . Zaprowadził mnie na scenę , gdzie miałam zaśpiewać "En mi mundo" Trochę byłam zdenerwowana, bo po raz pierwszy śpiewałam przed, aż tyloma osobami,ale chyba dobrze mi poszło.
 

Ahora sabes que
Yo no entiendo lo que pasa
Sin embargo se
Nunca hay tiempo, para nada

Pienso que no me doy cuenta
Y le doy mil y una vueltas
Mis dudas, me casaron
Ya no esperare


Gdy skończyłam śpiewać od razu przytuliłam się do niego. Byłam mu wdzięczna za to co dla mnie zrobił . Teraz po raz kolejny się upewniałam, że na prawdę kocham Jorge .
***
Chyba się troch rozpisałam .
No i jak wam się podoba ?
Komentujcie !!! ;D13 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuje (:
   Następny rozdział będzie, albo po 2O. albo jutro rano *-*

   Usuń
 2. Rozdział super.Tylko mylisz imiona bohaterów:P Ale to nic;)
  Czekam na next;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano tak . Już chyba wszystkich poprawiłam (:
   Dziękuje no i przepraszam *-*

   Usuń
 3. Świetny pościk, i tam przy Fran chyba powinno byc trochę wcześniej a nie trochę wcześniej temu
  ale to nic świetnie napisane!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie marudź takie długie powinnaś pisać mam co czytać :) Yay... Nawet nie wiedziałam że Angie jest ze strony Germana rodziną na początku xD Dobry rozdział czekam na next ^-^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Heh *-* Pomarudzić też czasem trzeba no wiesz (: Dzięki ^^

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Dzięki ^^
   Albo dziś po 2O albo jutro rano *-*

   Usuń
 6. Świetny rozdział obserwuję i licze na to samo http://tini-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja przed piosenką mam tylko
  - Jorge -


  -Martina-


  I Piosenka :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprawiła to i mam nadzieje, ze już jest dobrze (:

   Usuń

Mam nadzieje że się podoba i czekam na wasze opinie w komentarzach (: